HUBNUTÍ - individuální program


Prvním důležitým krokem ke štíhlé postavě je rozhodnutí. Hubnutí totiž začíná v hlavě, mozek se dá naprogramovat a já vám poradím JAK.

Hubnoucí plán na míru

Většina diet jsou pouhé terie bez praxe. Při své práci s klenty využívám lékaři ověřený systém, který je vyjímečný tím, že vytváří v těle optimální metabolické pochody a díky vyrovnání kyselin a zásad nastaví v těle takové podmínky, aby tělo začalo svoje tuky samo spalovat!

Společně vyzrajeme na Vaše přebytečná kila. Budete se cítit lehce, svěže, příjemně, získáte opět svou energii a sebevědomí.

Jaký je postup při individuálním programu hubnutí?

 • 1
  Konzultace s klientem o zdravotním stavu, životním stylu a jídelníčku
 • 2
  Analýza tělesných hodnot na váze TANITA a vyhodnocení
 • 3
  Vysvětlení programu redukce, vypracování plánu
 • 4
  Průběžný poradenský servis
 • 5
  Pravidelné kontrolní měření

Jak to funguje?

 • Vytváří v těle optimální metabolické podmínky pro spalování tuků
 • Tělo dostává kompletní živiny, má dostatek energie na hubnutí
 • Tím, že nehladoví, neprogramuje JO-JO efekt, ale nové stravovací návyky
 • Fenoménem diety je snižování váhy po částech
 • Promyšlený jednoduchý koncept vhodný pro každého!

Průběžné konzultace

Poradenský servis máte k dispozici po celou dobu snižování váhy – stačí napsat dotaz na e-mail nebo se domluvit na telefonické konzultaci.

Kontrolní měření hodnot děláme průběžně dle dohody. Je důležité, abychom uhlídali správné nastavení jídelníčku a hubnutí z tuků, ne ze svalů.

Psychické příčiny nadváhy?

Nadváha má vždy svou psychosomatickou příčinu. Proč bychom se obalovali, přeháněli to s jídlem, nebo návštěvou cukrárny, když bychom měli dost lásky a jiných radostí v životě ? Ne každý si to ovšem přizná. Pokud je člověk ochoten otevřít se, odkrýt svoje skryté bolístky a chtít se jich zbavit, i hubnutí jde lépe.

Medota PSYCH-K je klíč k psychice, ovládnutí své mysli. Osvobození od myšlenek, které člověka omezují a nahrazení těmi, které ho podporují.

Zdravotní rizika obezity

Obezita je v současnosti jedním z nejnebezpečnějších onemocnění ve vyspělých zemích. Není to jen kosmetický problém, obezita má závažné zdravotní důsledky - opotřebení kloubů, přetížení páteře, cukrovka a poruchy látkové výměny, vysoký krevní tlak, srdeční infarkt, mozková mrtvice, zhoubné nádory, deprese. Obezita zkracuje život a snižuje jeho kvalitu. Nadváha 5 kg znamená pro Vaše kolena zátěž 3x tolik a je často příčinou i bolestí zad. Stojí za to odložit přebytečné kilogramy včas!

Proč se vám vyplatí poradce na hubnutí?

Kolikrát už jste zkoušeli hubnou sami ? Není to jednoduché, já vím a málokdo to zvládne. Ve dvou se to lépe táhne a Váš poradce je ten hlavní tahoun, který Vás podporuje a nenechá to vzdát, hledá skryté příčiny nadváhy a recept právě pro Vás. Chce totiž vidět výsledek a Vaši spokojenou tvář. Nemá sice zázračnou pilulku, ale dobré informace, zkušenosti a psychickou podporu.

Zdraví a hubnutí

Životní trable a stresy mě dovedly až k váze 123kg ! Dlouho mi trvalo než jsem se opravdu rozhodla. MUSÍM TO ZMĚNIT A DOKÁŽU TO!
Lenka KřetínskáReferentka Brno
Nehleďte na názor ostatních, pokud máte chuť na změnu, udělejte ji!
Libor Ferbystudent
Zhubl jsem víc než jsem měl v plánu, tak promyšlenou stravu zvládne i fyzicky pracující chlap!
Zdeněk Tekalřidič
Tolik diet už jsem vyzkoušela, konečně vím jak na to! Jsem šťastná, 20 kilo je pryč!
Miloslava Šaradínovážena v domácnosti
Celkový úbytek hmotnosti je 57 kilogramů. Výrazné zlepšení zdarvotního stavu! Nyní žiju bez léků!
Marie Hofmanovádůchodkyně
Za rok zhubla 47 kilo a změnila 5 konfekčních velikostí. Je to pro mě úžasné vítězství!
Milena a Jiří Šubertoviinvalidní důchodkyně a podnikatel