ZDRAVÍ - imunita a detoxikace


ZDRAVÍ je rovnováha těla a mysli. Naše tělo je nejdokonalejší vynález na planetě. Někdy je těžké se v něm vyznat… Základem zdraví je vyvážený životní styl. Tu rovnováhu je třeba najít.

Ráda Vám budu průvodcem při hledání rovnováhy

Zdraví je dar, který většinou bereme automaticky. Až když ho ztratíme, začneme si ho vážit. Věřím, že tělo má obrovskou schopnost regenerace a každý člověk má geniální uzdravující sílu v sobě. Jen musí vytvořit podmínky a dát tělu ten správný impuls.

Můj příběh z nemoci ke zdraví

Ve svých 50 letech jsem se dostala do zdravotní krize. Trápily mě těžké migrény, borelióza a nastupující menopauza. Ocitla jsem se v bludném kruhu. Nefungovalo mi trávení a pokles hormonů spustil deprese. Propadala jsem panice, ale v hlavě mi přesto jelo - přece musí existovat řešení! Zkoušela jsem chaoticky vše, co se dalo a co jsem za roky nasbírala. Pak jsem se zklidnila, zastavila kolotoč, ve kterém jsem jela a řekla si TO zvládnu! Víra, zvolnění tempa, čas na sebe, to jsem potřebovala nejvíc. Pomohla detoxikace, techniky práce s tělem i psychikou, reflexní masáže, byliny a kvalitní doplňky stravy.

V té době jsem objevila sílu ALOE VERA a dalších přírodních produktů firmy LR. Firma LR Helth Beauty, se kterou spolupracuji, má vynikající koncept propojení vědeckého výzkumu, zkušeností lékařů, špičkové kvality a moudrosti přírody. Vyzkoušeli jsme ALOE s úspěchem u všech členů rodiny a zamilovali jsme se do jejích fascinujících účinků!

Detoxikace

Detoxikace je velmi obsáhlé téma a má mnoho podob a možností. Pravidelné očistné kůry představují pro náš organismus velkou úlevu. Žijeme totiž v době jedové a jedy se nacházejí všude kolem nás – ve vzduchu, vodě, ve stravě. Ne se všemi si tělo poradí. A pokud se hromadí, vzniká zdravotní problém. Je důležité podpořit naše tělo a čistit ho i zevnitř pravidelně. Uvědomme si, jak každé Vánoce a Velikonoce děláme velký úklid domácnosti a když vyházíme nepořádek, prach a špínu, jak se potom cítíme dobře! Auto dáváme pravidelně na generálku - seřídit motor, vyčistit, vyměnit olej a přitom ho za pár let vyměníme, ALE staráme se tak dobře i o svou tělesnou schránku, která nám má vydržet celý život?

Z výzkumu života dlouhověkých národů vyplývá, že se lidé mohou dožívat v plném zdraví i 120 let. Tato schopnost je podmíněna životním prostředím a životním stylem. Náš moderní život nese výrazné riziko zanesení organismu toxiny a nežádoucími látkami. Proto je dnes detoxikace tak důležitá. Zbavit se toxinů, jedů, plísní, těžkých kovů, virů a bakterií, to je velká úleva! Je to hygiena těla zevnitř a nejlepší prevence všech onemocnění. Detoxikace je první krok k dobrému zdraví i duševní harmonii.

Aloe Vera - královna léčivých rostlin je mistrem v očistě těla

Již po staletí je Aloe Vera považována za zázračnou rostlinu a proto je také náležitě chráněna. Byla pověstná už ve starém Egyptě svými účinky na krásu, zdraví a dlouhý život. Již tenkrát objevili její schopnost omlazovat a zkrášlovat pokožku a to dodnes využívají kosmetické firmy. Mahátma Gándí používal Aloe Vera jako stravu během svých dlouhých půstů. Kryštof Columbus neuskutečnil jedinou svou cestu lodí bez Aloe Vera „lékaře v květináči“. Sám Hippokrates, proslulý antický lékař, v souvislosti s jejími léčebnými účinky pronesl moudrou větu: ,,Lékař pomáhá, ale příroda léčí.“

Mnohaletý výzkum nejrůznějších vědeckých týmů i jednotlivců z oborů biologie, medicíny i kosmetiky zabývající se složením dužnatých listů Aloe Vera v současnosti přináší pozoruhodné, překvapující výsledky svědčící o tom, že nejde jen o nenápadnou subtropickou rostlinu, ale o ,,dar přírody“.

Zajímá vás, jak zlepšit své zdraví?

Udělejte první krok – objednejte se na konzultaci. Společně projdeme Vaše potíže, Váš životní styl a možnosti, jak ho zlepšit. Jak Vaše unavené přetížené tělo dostat opět do kondice a Vaší mysl do radosti. Kde jsou větší zdravotní potíže, mám poradenství a podporu zkušených lékařů.

Doplňky stravy jsou velmi vhodné a z mých zkušeností i velmi účinné. Můžeme je využít v nejrůznějších oblastech ke zkvalitnění života.

PRODUKTY PRO ZDRAVÍ

Moje cesta je pomáhat lidem k zdravějšímu a šťastnějšímu životu


Ludmila Kvardová