PSYCH-K = klíč k naší duši


Cílem metody je objevit svá omezení, získat zpět svou sílu a žít šťastný život.

„PSYCH-K představuje jeden z nejdůležitějších procesů umožňující rychlou a účinnou změnu našich životů, která je nyní na planetě k dispozici.“

Dr. Bruce H. Lipton, Ph.D. , autor Biologie víry, Líbánkový efekt, www.brucelipton.com

Rozhovor o epigenetice s Bruce Liptonem:

Jak funguje PSYCH-K?

 • Komunikací vědomí s podvědomím
  přes vnitřní systém vedení a moudrost těla. Využíváme svalový test k řízení celého procesu tak, aby byl bezpečný, jednoduchý a co nejefektivnější.
 • Synchronizací pravé a levé mozkové hemisféry
  čímž získáme plný stav v mozku a to je výhoda při každé činnosti, nejen při „přepisu programů“
 • Nejmodernější poznatky z oblasti epigenetiky
  PSYCH – K využívá nejmodernější poznatky z oblasti epigenetiky, neinvazivně a jednoduše. Je pro každého kdo chce zlepšit kvalitu svého života.

Jaké jsou výsledky?

 • 1
  Psychická vyrovnanost a uvolnění napětí a stresu
 • 2
  Odložení strachů, úzkosti, nelásky, omezení, nedůvěry…
 • 3
  Uvolnění plného potenciálu mozku využitím obou hemisfér
 • 4
  Redukce psychosomatických příčin zdravotních potíží
 • 5
  Radost, otevření nových možností a jasného směru

Proč já a PSYCH-K?

Často přichází ženy, které chtějí odložit své kilogramy a když si začneme povídat a pátrat po příčině nadváhy, najdeme strachy, citová zranění, nelásku nebo jiné trápení. Tyto psychické programy nutí člověka "obalovat se" tukem, nebo tvořit si ochranný štít před světem. Chrání se před okolím a uchyluje se k nemoci - vzdává se své moci.

Pátrala jsem po technice, která by dokázala odemknout naše podvědomí a přeprogramovat tyto bloky, které nás nabádají doplňovat si lásku jídlem, chránit se před okolím a podobně. A našla jsem jednoduchou a plně funkční metodu -PSYCH-K.

Co o metodě říkají moji klienti?

S paní Kvardovou se často radím v oblasti zdraví. Také mě přivedla k metodě PSYCH-K, která je překvapivě jednoduchá a opravdu efektivní. Můžu doporučit.
Jana Kotolová
Konzultaci s paní Kvardovou využívám při řešení zdravotních potíží a vždy mi dobře poradila. Nedávno jsem vyzkoušel i metodu PSYCH-K a byl jsem překvapen jak je jednoduchá a efektivní, cítím se výborně a doporučuji.
Pavel Barák