Marie Hofmanová:Jak jsem zhubla


Celkový úbytek hmotnosti je 57 kilogramů. Výrazné zlepšení zdravotního stavu! Nyní žiju bez léků!

Věk: 63 let
Původní váha: 147,5 kg
Současná váha: 90 kg
Povolání: důchodkyně

Jak jsem dokázala zhubnout?

Celý život bylo stále co dělat, práce, děti, vinohrad. Vše bylo důležitější, než já. S každým dítětem (5), přibylo pár kilogramů a s každou starostí také. Začala jsem zkoušet různé diety, někdy se podařilo pár kg shodit, ale většinou jich ještě víc přibylo.

Najednou jsem se dostala do kritické situace a ocitla se na interním oddělení v nemocnici. Diagnóza zněla: hypertenzní choroba komplik. parosysm.  fibrilací síní,  vysoký krevní tlak 220/110 a vysoké riziko srdečního infarktu. Obezita III. stupně, BMI 49,3 a  moje váha 147,5 kg. Trápily mě navíc bolesti zad a kloubů, oteklé nohy, pohybovala jsem se jen obtížně a špatně dýchala. Na každý den jsem měla hrst léků.
Doporučení: okamžité snížení hmotnosti a návrh chirurgické bandáže žaludku. To mě vyděsilo. Věděla jsem, že to musím vyřešit, že chci žít! Ale jak?

Snad osud mi poslal paní Kvardovou a já se okamžitě chopila té příležitosti. V prvním období jsem připravovala své tělo, detoxikovala s Aloe Verou a upravovala metabolismus. Pak jsem s novou životosprávou začala spalovat tuky a intenzívně přidala hodně vitamínů, minerálů a potřebných živin. Důležitý byl  Šlo to skvěle! Lépe než jsem si dovedla představit! Za dva měsíce jsem byla o 28 kg lehčí! Zdálo se mi to neuvěřitelné.  Nemusela jsem se trápit a nikdy jsem při této kůře nepocítila hlad, jedla jsem do sytosti jen jiné věci, než dosud. Lékař mi doporučil váhu zastabilizovat. Po třech měsících jsem opět začala spalovat, další úbytek byl 21 kg, opět jsem váhu zastabilizovala.

Takto jsem postupně  za  1,5 roku odložila 59 kg živé váhy! Můj obvod pasu se změnil ze 149 cm na 93 cm! V mém životě se tak stala ohromná změna. Hřeje mě žasný pocit, že jsem to dokázala. Samozřejmě chci dále pokračovat, ale už teď mám úžasnou radost z volnosti pohybu, při kterém nebolí záda a nohy. Mám najednou spoustu elánu a energie, ráda pomáhám lidem stejně postiženým s nadváhou. Nejdůležitější je jak se zlepšilo moje zdraví. Jsem bez léků! Přeji to každému. Zkuste to také, stojí to za to!