Miloslava Šaradínová:Jak jsem zhubla


Tolik diet už jsem vyzkoušela, konečně vím jak na to! Jsem šťastná, 20 kilo je pryč!

Věk: 44 let
Původní váha: 93 kg
Současná váha: 73 kg
Povolání: žena v domácnosti

Jak jsem dokázala zhubnout?

Chtěla bych se s vámi podělit o své pocity a zážitky s novým konceptem hubnutí. Na jaře 2008 jsem opět hledala nějakou dietu na internetu. Hledala jsem něco, co mi opravdu pomůže, protože už jsem vyzkoušela tzv., zaručených diet, včetně prášků na hubnutí na lékařský předpis. Je to můj celoživotní boj. Nabrala jsem po prvním, druhým i třetím dítěti a pak ještě přišly gynekologické potíže a hlavně nebylo moc času na sebe. Trápila  jsem se, abych dala alespoň to nějaké kilo dolů. Ovšem nesnesitelný hlad, stres, nervozita a nespavost znamenaly vždy jít se najíst.

Nabídka na hubnutí od paní Kvardové na internetu mě velmi oslovila. Měla jsem sice obavy, ale při pohledu do zrcadla jsem se pevně rozhodla: „Jdu do toho“!

Po prvních deseti dnech jako bych splaskla, bylo to neuvěřitelné. Nebyl to jen pocit, ale byla jsem o 5 kg lehčí. Obavy byly rázem pryč, vystřídalo je nadšení a elán. Jídelníček jsem si naplánovala podle návodu a přesto, že každý den vařím pro početnou rodinu, zvládla jsem to. Podotýkám bez pocitu hladu, bez chuti na sladké, bez stresu, s přílivem energie, díky hodnotné stravě!

A výsledek? Po třech měsících úbytek 20 kg. Z 93 na 73 kg. A bez cvičení, které není moje hoby a v naprosté pohodě, což ocenila především moje rodina.

Přeji všem, kteří se rozhodli pro změnu – úspěch. Tento způsob hubnutí je geniální! Nechte si poradit. Chce to jen pořádnou motivaci a vydržet!