Milena a Jiří Šubertovi: Jak jsem zhubli


Za rok jsem zhubla 47 kilo a změnila 5 konfekčních velikostí. Je to pro mě úžasné vítězství!

Věk: 49 let
Původní váha: 120 a 96 kg
Současná váha: 73 a 76 kg
Povolání: invalidní důchodkyně a podnikatel

Jak jsem dokázala zhubnout?

Chtěla bych se podělit o své zkušenosti, zvláště pokud pomohou dalším lidem ke zlepšení zdraví a snížení nadváhy, tak jako mně.                    

Když jsem potkala před 2 lety paní Kvardovou, byla už jsem víc než 10let velmi vážně nemocná. Měla jsem po 10 operacích a chodila o dvou francouzských holích. Mám ochrnutou nohu od kolena dolů, poškozenou páteř, ale také cukrovku, chronické onemocnění jater a artrózu koleních a kyčelních kloubů. Trpěla jsem velkými bolestmi a brala velké množství léků. Moje váha byla 120 kg při výšce 164 cm. Rozhodla jsem se, že to zkusím změnit.

Začala jsem pít Aloe Vera na detoxikaci a následně Aloe Vera Freedom na klouby. Postupně jsem začala pociťovat úlevu a mohla jsem snižovat léky na bolest.

Říkala jsem si, když tak dobře působí Aloe vera gel, že musím vyzkoušet i speciální koncept hubnutí. I když mé zkušenosti s mnoha dietami byly špatné. Většinou vždy nastal jojo-efekt, tak jsem mnohokrát zhubla a zase nabrala, až jsem se dopracovala ke 120 kg.

Rozhodla jsem se a můj manžel mi byl nejen oporou, ale pustil se do toho se mnou. V té době vážil 96 kg při výšce 170 cm a tak bylo také co odložit! Začali jsme s manželem přesně  podle pokynů hubnoucího konceptu a šlo nám to skvěle. Za první měsíc jsme shodili celkem 20 kg!!! Já 8 kg a  můj manžel dokonce 12kg, jen se speciální úpravou metabolismu a našeho jídelníčku! Byli jsme nadšeni a začali si toho všímat i naši známí. Cítili jsme se skvěle ! Jako když odložíte těžký batoh.  Začalo nás to bavit. Pokračovali jsme dál a odkládali další kila. Můj muž 8 kg a já 9 kg. V té době už manžel shodil neuvěřitelných 20 kg živé váhy za 2 měsíce a rozhodl se že s hubnutím skončit. Má ideálních 76 kg. Já jsem pokračovala dále v hubnutí a ještě jsem shodila 30 kg živé váhy, takže za rok celkem 47 kg a 5 konfekčních velikostí!

Z velikosti 54, mám dnes velikost 42, ale v plánu mám dostat se na velikost 40. Je nádherné nakupovat si krásné oblečení a slyšet chválu od lidí jak jsem omládla! Dnes mám 73 kg a chtěla bych se ještě posunout na 67 kg.

Je to úžasné vítězství! Dávno jsem už odložila francouzské hole, nepotřebuji žádné léky na bolest. Nenosím přebytečná kila a cítím se lehce a svěže.

S radostí předávám tyto zkušenosti dál každému, kdo chce zlepšit své zdraví . Tak na mou radu zhublo už několik přátel, což mě velmi těší. Už vím, jak na to. Znám recept a všem mohu doporučit!